1. Nové vozidlá
 2. Už čoskoro
 3. Proace
Ideálny pracant
Zrolovať Preskočiť
Ideálny pracant

Úplne nový Proace

Pripravený na každú úlohu

Pracujte inteligentnejšie s radom dodávok Toyota Proace. S priestrannou a prispôsobiteľnou ložnou plochou, ktorá je dostatočne veľká pre akýkoľvek náklad, vás bude podporovať pri každom jednom zákazníkovi. Vďaka novému elegantnému dizajnu s integrovanými svetlometmi nikdy nebol lepší čas na prácu s Proace.

Výber elektrického a dieslového pohonu
Správna veľkosť pre vás
Konektivita
Vaša mobilná kancelária
Toyota Professional
Náš prísľub
Či už hľadáte kuriérske dodávky, poistenie, expresný servis alebo cestnú asistenciu, Toyota Professional je váš obchodný partner pre ľahké úžitkové vozidlá. Naša komplexná ponuka služieb je tu na to, aby splnila všetky vaše obchodné potreby.

Predlžená záruka Toyota Extracare Plus

Predĺžená záruka poskytuje každému zákazníkovi pokoj, ktorému môžete dôverovať. Sme veľmi hrdí na kvalitu a spoľahlivosť našich vozidiel a preto sa na každú novú úžitkovú Toyotu vzťahuje 5-ročná záruka výrobcu, alebo limit 250 000 km, podľa toho, čo nastane skôr. Môžete si teda oddýchnuť s vedomím, že vy a vaša firma ste v bezpečných rukách.

Express service

Keď si vyberiete expresný servis Toyota, budete späť na ceste za polovicu času. Na vašej dodávke pracujú vždy dvaja odborní mechanici, čím sa čas servisu skracuje na polovicu bez dodatočných nákladov.

Cestná asistencia

Toyota Roadside Assistance je tu pre vás a vašu firmu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, doma aj v zahraničí, a v prípade potreby vám poskytne pomoc pri poruche, odťahu vozidla a ubytovaniu v hoteli.

Náhradné vozidlá

Vďaka službe Toyota Professional Service si môžete rezervovať náhradné vozidlo, keď si vaše vozidlo vyžaduje údržbu. Na výber budete mať rôzne možnosti vrátane ľahkých osobných a úžitkových vozidiel.

Financie a poistenie

Toyota Professional ponúka financovanie a lízing na mieru pre firmy a celý rad poistných riešení prispôsobených vašim potrebám.
Vaše možnosti
Proace pre každú úlohu
Žiadne dve pracovné miesta nie sú rovnaké. Nech už potrebujete čokoľvek, nový Proace Van je pripravený vám pomôcť. Je k dispozícii v dvoch dĺžkach a štyroch prevedeniach karosérie, aby pokryl všetky kombinácie cestujúcich a nákladu, a kombinuje jednoduchý prístup s potenciálom zvládnuť všetko, čo na neho hodíte.
Praktickosť a pohodlie
Vždy po vašom boku
Vďaka inteligentnému a prispôsobivému dizajnu má nový Proace pohodlný interiér, mobilnú kanceláriu, keď ju potrebujete, a praktický, dostupný nákladový priestor, ktorý vám uľahčí prácu. Či už ste na cestách, alebo vybavujete e-maily priamo na mieste, s Proace to zvládnete pohodlne a rýchlo.

Preneste všetko bez námahy

Vďaka ľahkému prístupu je nakladanie a vykladanie hračka a s veľkorysým užitočným zaťažením pre Proace nie je žiadny náklad príliš veľký. Ťahanie? Vďaka svojim silným a plynulým jazdným vlastnostiam má Proace Electric najlepšiu ťažnú kapacitu vo svojej triede.

Modernizácia vašej kancelárie

Variant Smart Cargo modelu Proace obsahuje prednú lavicu pre dve osoby a flexibilné riešenie mobilnej kancelárie - praktický stolík na notebook, ktorý sa v prípade potreby zloží na ďalšie sedadlo spolujazdca.

Priestor, ktorý funguje

Voliteľný úložný priestor pod sedadlom prednej lavice modelu Proace, ktorý je prehľadne uložený v sedadle, vám ponúka praktické miesto na odkladanie náradia a predmetov dennej potreby*. *Kapacita úložného priestoru je znížená, ak je vybavený voliteľnou výbavou Smart Cargo.

Technológia, vďaka ktorej máte všetko pod kontrolou

10" plne digitálny displej prístrojového panela Proace je jasný, komplexný a ľahko čitateľný. Zároveň je 10" multimediálny dotykový displej vašou vstupnou bránou k jednoduchému telefonovaniu na cestách, presnej navigácii a pohodlným službám MyToyota Connected Services.

Pohonné jednotky
Možnosť voľby

Nech už sú vaše požiadavky akékoľvek, Proace má pre vás vhodné hnacie ústrojenstvo. Vyberte si z dvoch variantov dieselového motora alebo neúnavného a dynamického elektrického pohonu. S nulovými emisiami je Proace Electric úsporný a vďaka elektronickému pohonu sa ľahko ovláda. 

Elektrifikujte svoje podnikanie

Proace Electric je k dispozícii s dvoma variantmi batérií s kapacitou 50 kWh a 75 kWh pre dojazd až 224 km, resp. 350 km, a je tak po vašom boku, nech je váš deň akokoľvek dlhý. 

Možnosť ísť ďalej

Nový Proace poháňaný vyspelými vznetovými motormi s možnosťou manuálnej alebo automatickej prevodovky ponúka vynikajúce jazdné vlastnosti a efektívnosť s dlhým dojazdom. 

Proace Electric je k dispozícii s dvoma variantmi batérií s kapacitou 50 kWh a 75 kWh pre dojazd až 224 km, resp. 350 km, a je tak po vašom boku, nech je váš deň akokoľvek dlhý. 

Veľkosti batérie
50 kWh alebo 75 kWh
Dojazd EV
do 350 km*
Výkon
136k

Nový Proace poháňaný vyspelými vznetovými motormi s možnosťou manuálnej alebo automatickej prevodovky ponúka vynikajúce jazdné vlastnosti a efektívnosť s dlhým dojazdom. 

Motory
1.5 a 2.0 diesel
Výkon
až do 177 koní*
Spotreba paliva
7,2-7,7 litra na 100 km**
CO2
189-202 g/km**
Výbavy
Preskúmajte funkcie
 • Active

  Pri dlhých pracovných dňoch je dôležité pohodlie a komfort. Vďaka akustickému čelnému sklu je Proace ešte kultivovanejší. Prináša aj ďalšie technologické a praktické prvky vrátane multimediálnych systémov.

  • Akustické čelné sklo
  • Dažďový senzor
  • Odkladací priestor pod lavicou spolujazdca
  • Multimediálny displej
Máte záujem o nový Proace?
Môžete kontaktovať autorizovaného partnera Toyota alebo zaregistrovať sa kliknutím na odkaz nižšie