1. Majitelia
  2. Online služby
  3. Toyota | Multimedia

Intuitívna zábava vo vozidle

Využívajte výhody palubného navigačného systému s navigáciou v reálnom čase, upozornením na rýchlostné radary, čerpacími stanicami, ako aj bodmi záujmu (POI)* alebo pripojte svoj smartfón s Apple CarPlay alebo Android Auto a prehrávajte hudbu a používajte obľúbené aplikácie smartfónu na displeji palubnej dosky.

Objavte najlepšie systémy vo vozidle

Navigácia vo svete multimédií

Multimediálne systémy Toyota vám ponúkajú intuitívne ovládanie, rýchlu odozvu a najnovšie funkcie, či už chcete pripojiť telefón k vozidlu alebo nájsť miesto, kde sa môžete najesť pomocou palubného navigačného systému.

Vychutnajte si bezproblémovú kompatibilitu s technológiou bluetooth

Ovládanie z jedinečného dotykového displeja

Pripojenie telefónu cez Bluetooth® umožňuje bezdrôtovo integrovať kompatibilný mobilný telefón a ponúka komunikáciu bez použitia rúk. Kedykoľvek je váš telefón vo vozidle, aktivuje sa systém hands-free.

 

Aktualizácia máp pomocou nášho systému Touch and Go

Vaša najlepšia navigácia s aktualizáciami Over-The-Air

Nech už sa chystáte kamkoľvek, pre skutočný pokoj v duši je nevyhnutné udržiavať váš navigačný systém Toyota v aktuálnom stave. Takto máte istotu, že trasa, ktorú sledujete, využíva najnovšie mapové podklady, takže vás nezaskočia nové cestné systémy ani iné zmeny.

Zobraziť sprievodcu

E-Store

Aktualizujte si najnovší systémový softvér vo vozidle

Nájdite nové aplikácie, aktualizujte navigáciu, spravujte multimediálny systém a uistite sa, že máte vždy najnovší softvér.

 

Zobraziť miestny e-shop

Ďalšie informácie o multimediálnych funkciách

Tu nájdete všetky príručky a často kladené otázky.
Tu si môžete zobraziť všetky videá s návodmi (Opens in new window) Zobraziť všetky často kladené otázky